Z Ruchem o zwycięstwo!

W najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka w meczu wyjazdowym zmierzą się z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

W tym meczu jesteśmy uznawani za zdecydowanego faworyta. Ekipa sobotnich gospodarzy zajmuje w tabeli odległe, 21 miejsce. Jednak trzeba pamiętać że Ruch ma o jedno spotkanie rozegrane mniej od większości drużyn a dodatkowo na pewno posiada potencjał sportowy do tego aby w tabeli zajmować o wiele wyższe miejsce niż aktualne. Dlatego takie mecze jak to wspomniał opiekun Pogoni to tzw. spotkania pułapki w których to myśląc o dobrym wyniku trzeba być maksymalnie skoncentrowanym w boiskowych poczynaniach.

Wierzymy jednak że drużyna Pogoni która obecnie jest wiceliderem w tabeli pokaże że zajmowana pozycja to nie dzieło przypadku a wysokiej formy prezentowanej tak naprawdę od początku rozgrywek. Liczymy że z ciężkiego terenu rywala przywieziemy do Grodziska komplet punktów!

Jak wspomniano Ruch Wysokie Mazowieckie w tabeli zajmuje przedostatnie. 21 miejsce. Dorobek tej drużyny to 7 punktów zdobytych w 10 spotkaniach. Bilans Ruchu: 1 zwycięstwo, 4 remisy i 5 porażek. Bilans bramkowy: 9 goli strzelonych, 22 straconych. W ostatnim meczu Ruch uległ 1:2 na własnym boisku drużynie Radomska.

Pogoń w ostatnim meczu pokonała 2-1 Olimpię Zambrów. Dzięki zwycięstwu nadal zajmujemy pozycję wicelidera. Mamy 24 punkty wywalczone na które złożyło się 8 zwycięstw i 3 remisy. Bilans bramkowy: 22 gole strzelone i 10 straconych.

A Ty drogi kibicu, jaki wynik sobotniego starcia obstawiasz?

Na Nich Pogoń!!!