Z Wasilkowa zgodnie z planem!

Zwycięstwem 2-0 zakończyło się wczorajsze spotkanie wyjazdowej naszej Pogoni przeciwko KS Wasilków.

Wygrana, choć zasłużona nie przyszła łatwo naszym zawodnikom. W pierwszej połowie pomimo kilku świetnych okazjo do zdobycia bramki nie udało nam się zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

Po zmianie stron nasza przewaga nadal nie podlegała dyskusji. Niestety nadal nie mieliśmy skutecznej recepty na zaskoczenie rywala. Czas uciekał a niespodzianka za jaką pewnie uznany zostałby wynik remisowy wisiała w powietrzu. Na nasze szczęście w 79 minucie udaje się wyjść na prowadzenie. Bramkę zdobył dla nas Kacper Łoś. KS Wasilków nie mając nic do stracenia trochę odważniej zaatakował co sprawiło że mieliśmy więcej szans na skuteczny kontratak. W 87 minucie po dokładnym podaniu Kuby Kołaczka bramkę zdobył Damian Jaroń tym samym pieczętując nasze zwycięstwo!

Cieszy wygrana bo spowodowała ona iż w tabeli 3 ligi awansowaliśmy o kilka miejsc wyżej, zajmując obecnie 3 pozycję! Cieszy również styl w jakim odnieśliśmy zwycięstwo. Bo choć długo bramki zdobyć nie mogliśmy to imponowaliśmy spokojem i wiedzieliśmy że gol musi w końcu wpaść do „sieci” gospodarzy.

Czekamy z niecierpliwością na kolejny mecz a ten zapowiada się na niezwykle emocjonujące widowisko sportowe. W sobotę 5 września o godzinie 16:30 w Grodzisku podejmować będziemy Sokół Aleksandrów Łódzki, czołowy zespół 3 ligi! Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na ten mecz!

KS Wasilków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 ( 0-0 )

Bramki: Łoś, Jaroń

Skład Pogoni: Przyrowski, Broniarek, Kobiera Lisowski, Łoś, Kołaczek, Gzieło ( ’89 Krajewski ), Maślanka, Jaroń ( ’89 Łabęda ), Szymański ( ’55 Grabowski ), Strzałkowski ( ’81 Borychowski )