Zapewnić sobie utrzymanie!!!

Nasze rezerwy jutro o godzinie 11:00 w Grodzisku mierzyć się będą z SEMP-em Ursynów.

Ten mecz będzie przedostatnim spotkaniem w obecnym sezonie. Spotkaniem które może mieć niebagatelne znaczenie w kwestii rozstrzygnięć w lidze okręgowej. Nasze zwycięstwo niemalże na 100% zapewniłoby nam utrzymanie w lidze. Przegrana może skomplikować realizację tego celu. Jednak takiego scenariusza nie chcemy nawet brać pod uwagę.

SEMP Ursynów z którym jutro się zmierzymy to 10 obecnie zespół ligi okręgowej. W 28 dotychczas rozegranych meczach wywalczył 36 punktów. Bilans tej drużyny to 10 zwycięstw, 6 remisów i 12 porażek. Bilans bramkowy 60 goli strzelonych i 59 straconych. W ostatnim meczu SEMP zremisował 3-3 z Gromem Warszawa.

Nasza Pogoń zajmuje 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Zwycięstwo pozwoliłoby wyprzedzić jutrzejszego rywala i z większym spokojem czekać na ostatnią kolejkę w sezonie w której to zagramy na wyjeździe z Milanem Milanówek.

Serdecznie zapraszamy jutro na mecz naszych rezerw. A po nim na danie główne czyli mecz naszej pierwszej drużyny z Perłą Złotokłos ( godzina 17:00 )