Motor Lublin z którym już jutro zagramy mecz w ramach 11.kolejki eWINNER 2. Ligi, to kolejna duża marka w tych rozgrywkach, z którą przyjdzie nam się zmierzyć przed własnymi kibicami. Stwórzmy na trybunach prawdziwe święto piłkarskie który pozwoli naszej drużynie odnieść sukces!

Zespół Motoru Lublin, prowadzony przez Marka Saganowskiego, rozpędził się na dobre – lublinianie od 3 kolejek nie zawodzą, każdy mecz kończąc z kompletem punktów, będąc przy tym bardzo skutecznym – strzelają średnio 3 bramki w meczu. Ich najlepszy strzelec grający z numerem 8 na plecach – Michał Fidziukiewicz – w dotychczas rozegranych meczach zdobył 12 bramek i jest liderem klasyfikacji strzelców. Nasz dzisiejszy rywal, z 17 punktami na koncie zajmuje trzecie miejsce w ligowej stawce.

Warto dodać, że w sezonie 2013/14 zawodnikiem Motoru był nasz wychowanek – Damian Jaroń. Popularny w Grodzisku „Jarek” zagrał łącznie w 33 spotkaniach, w których zdobył 4 bramki. W tamtym sezonie lublinianie nie utrzymali się w rozgrywkach centralnych, które przechodziły reorganizację. Po tym sezonie , Damian podjął decyzję o powrocie do Grodziska Mazowieckiego, by być ponownie częścią naszego klubu.

Sędzią głównym spotkania Pogoni Grodzisk z Motorem Lublin, będzie Paweł Kukla. Dla arbitra z Krakowa będzie to drugi mecz, który będzie sędziował w tym sezonie eWINNER 2. Ligi. Asystentami sędziego będą Dominik Wrona i Dariuz Ignatowski, a sędzią technicznym Damian Szczytniewski.

Czas zatrzymać Motor i kontynuować zwycięską passę towarzyszącą nam od dwóch kolejek.
Razem Tworzymy Historię!