Jutro w samo południe we Wrocławiu na stadionie przy ulicy Oporowskiej 62 – zawodnicy trenera Krzysztofa Chrobaka, w ramach 7 kolejki e.WINNER 2.Ligi – zagrają mecz z rezerwami Śląska.

Nasz najbliższy rywal w ligowej tabeli z dorobkiem 9 punktów zajmuje siódme miejsce. Młody zespół wrocławian wspierany jest chociażby doświadczonym Piotrem Celebanem, czy Mariuszem Pawelcem. Najskuteczniejszym strzelcem z trzema trafieniami jest 20-letni Bartosz Marchewka, który zespół Śląska wzmocnił przed tym sezonem – wcześniej reprezentując LKS Goczałkowice Zdrój.

Możemy się spodziewać, jak zresztą w każdym spotkaniu w drugiej lidze, ciężkiego meczu, gdyż zespół rezerw Śląska może też liczyć na wsparcie pierwszego zespołu. Zawodnicy Ekstraklasy mają teraz przerwę reprezentacyjną i pomimo faktu, że Śląsk w dniu dzisiejszym zagrał sparing z GKS Tychy, pewnie będzie chciał wystawić niektórych zawodników z „jedynki”.

Sędzią głównym jutrzejszego spotkania będzie Pan Rafał Rokosz z Katowic.

Transmisję z tego meczu obejrzeć będziecie mogli oczywiście za pośrednictwem Sportize, lub w aplikacji mobilnej eWINNER.