Zatrzymać Huragan!

W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 w Morągu podopieczni trenera Krzyszofa Chrobaka zmierzą się z miejscowym Huraganem.

Drużyna naszego najbliższego przeciwnika w ostatnim meczu pokonała w Błoniu 3-2 miejscową Błoniankę. Bramki dla Huraganu zdobywali w tym spotkaniu: Piotr Łysiak, Daniel Michałowski, Mateusz Kasprzyk. Dzięki odniesionej wygranej zawodnicy z Morąga awansowali na 16 miejsce w tabeli. Dorobek sobotnich gospodarzy to 7 punktów zdobytych w 7 spotkaniach. Bilans Huraganu to 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 4 porażki. Bramkowy: 9 goli strzelonych oraz 14 straconych. Najlepszym strzelcem tego zespołu jest Piotr Łysiak, autor 4 ligowych trafień.

Grodziska Pogoń nie przestaje zaskakiwać swoją formą. Po ostatnim, wysokim i w pełni zasłużonym zwycięstwie 4-0 nad drugą drużyną Legii Warszawa awansowaliśmy w tabeli na 3 miejsce. Mamy na koncie 15 punktów zdobytych w 7 spotkaniach.

W spotkaniu z Huraganem Morąg, nie da się ukryć że to nasza drużyna jest uznawana za faworyta. Zajmujemy wyższe miejsce w tabeli, dodatkowo w 3 dotychczas rozegranych meczach wyjazdowym wywalczyliśmy komplet 9 punktów.

Jednak trzeba pamiętać że każdy mecz jest inną historią i każdy ma inny przebieg. Tym bardziej że Huragan pokazał w meczu z Błoniu iż pomimo że przegrywał już 0-1 nie poddał się i do końca walczył o końcowy triumf. Huragan w zeszłym sezonie zajął wysokie 7 miejsce na koniec przedwcześnie zakończonego sezonu. To pokazuje że zajmowane obecne miejsce Huraganu wcale nie oddaje potencjału tej drużyny.

Mamy nadzieję że w sobotnim starciu powstrzymany gospodarzy i zagramy z tak wielką pasją, zaangażowaniem jak w ostatnich meczach a to z kolei przyniesie kolejny nasz sukces! Sukces, w postaci kolejnych 3 punktów!!!

A Wy drodzy kibice, jaki wynik sobotniego starcia obstawiacie?

Na nich Pogoń!!!