Zatrzymać Traktorki!

Już jutro, w sobotę o godzinie 15:30 w Grodzisku podopieczni trenera Moskala będą starali się zapunktować w starciu z Ursusem Warszawa.

Ostatnie mecze w wykonaniu Pogoni to istna droga przez mękę. Gramy piłką, nierzadko prowadzimy grę a na końcu i tak punkty wędrują do naszych przeciwników. 3 punkty które obecnie mamy na swoim koncie na pewno nie oddają potencjału naszego zespołu. Trzeba jednak pamiętać że za wrażenia artystyczne punktów nam nikt nie dopiszę. A te trzeba jak najszybciej zdobywać bo z każdym kolejnym spotkaniem nasza strata do miejsc gwarantujących bezpieczne utrzymanie staje się coraz to większa.

Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z Ursusem Warszawa. Ekipa popularnie zwanych „Traktorków” to stary wyjadacz 3-ligowych rozgrywek. Ursus wiele lat spędził na tym poziomie rozgrywkowym i to gracze z Warszawy będą zdecydowanym faworytem najbliższej rywalizacji. W tabeli 3 ligi Ursus zajmuje 13 miejsce z dorobkiem 9 punktów na które złożyły się 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy: 8 goli strzelonych i 10 straconych. W ostatnim meczu podopieczni trenera Michała Pulkowskiego zremisowali 1-1 z Olimpią Zambrów.

Ewentualna nasza wygrana nie spowoduje awansu w ligowej tabeli. Jednak zwycięstwo pozwoliłoby złapać kontakt z zespołami nas wyprzedzającymi ale najważniejsze pozwoliłoby uwierzyć na nowo w tą drużynę wszystkim tym którzy zaczęli w nią powątpiewać. My, podobnie jak inni prawdziwi kibice cały czas wierzymy w przełamanie. Mamy nadzieję że to nastąpi już jutro! Dlatego serdecznie zapraszamy do wspierania z trybun czerwono-białych! Bądźmy naszym 12-tym zawodnikiem! Liczymy właśnie na Ciebie!

Z meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa live.

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!