Zdobyć Elbląg!!!

W sobotę o godzinie 15:00 w Elblągu podopieczni trenera Chrobaka zmierzą się z miejscową Concordią. Będzie to ostatni mecz rundy zasadniczej w rozgrywkach 3 ligi.

Faworytem jutrzejszego spotkania niewątpliwie jest nasza Pogoń. Oczywiście na ten fakt wpływa pozycja jaką obydwie drużyny zajmują w ligowej tabeli. Nasz zespół to lider 3 ligi, Concordia natomiast zajmuje dopiero 15 miejsce. Jednak wirtualne dopisywanie już teraz sobie punktów nie ma najmniejszego sensu. Tym bardziej że Concordia ostatnio prezentuje naprawdę wysoką formę.

W ostatnich 2 spotkaniach gracze z Elbląga odnieśli 2 zwycięstwa. Najpierw pokonali 2-1 Pelikana Łowicz by w ostatnim starciu pokonać wysoko bo aż 3-0 Błoniankę Błonie. To pokazuje że czeka nas niełatwe spotkanie w którym to myśląc o korzystnym wyniku będziemy musieli zaprezentować pełnie swoich umiejętności.

Concordia jak już wspomniano to 15 obecnie zespół w 3 lidze. W dotychczas rozegranych 20 spotkaniach jutrzejsi gospodarze wywalczyli 24 punkty. Bilans tej drużyny to 6 zwycięstw, 6 remisów i 8 porażek. Bilans bramkowy: 22 gole strzelone oraz 24 stracone.

Dzięki uprzejmości gospodarzy z meczu zostanie przeprowadzona relacja wideo. Serdecznie zatem zapraszamy do jej oglądania i trzymania kciuków za nasz zespół! Liczymy że zwycięstwem zakończymy rundę zasadniczą i tym samym ze spokojem przystąpimy do walki o punkty w grupie mistrzowskiej!

Kto wygra mecz???!!!

Do boju Pogoń!!! JESTEŚMY Z WAMI!