Zdobyć Nadarzyn!!!

W sobotę, o godzinie 12:00 rezerwy naszego klubu w Nadarzynie w ramach 15 kolejki ligi okręgowej zmierzą się z miejscowym GLKS-em.

Jutrzejsze spotkanie będzie pierwszym rozgrywanym przez nasz zespół po blisko 3-tygodniowej przerwie. Jak wiemy w 14 kolejce nasze spotkanie przeciwko Gromowi Warszawa zostało odwołane. Ciekawi jesteśmy jak taka przerwa wpłynie na poczynania podopiecznych trenera Przybylskiego.

GLKS Nadarzyn zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli. Dorobek Nadarzynian to 20 punktów wywalczonych w 14 spotkaniach. Bilans: 6 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy: 36 goli strzelonych i 38 straconych.

Pogoń w tabeli zajmuje miejsce wyżej od najbliższego przeciwnika. Nasz dorobek 22 punkty wywalczone w 13 meczach. Odnieśliśmy 7 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek. Bilans bramkowy: 30 goli strzelonych i 18 straconych.

Mamy nadzieję że dłuższa przerwa sprawiła że nasza drużyna bardziej wypoczęta i spragniona gry na boisku w walce o ligowe punkty pokaże się jutro z dobrej strony!