Zgasić Znicz w Grodzisku!

W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 nasz pierwszy zespół przed własną publicznością zmierzy się ze Zniczem Biała Piska.

Będzie to kolejne spotkanie w którym będziemy chcieli zobaczyć Pogoń grającą tak jak do tego przyzwyczaiła nas w 4 lidze. Tak, wiemy, poziom w 3 lidze jest i musi być wyższy od tego w którym graliśmy w poprzednim sezonie. Jednak w poprzednich spotkaniach w których to schodziliśmy z boiska jako przegrani wcale nie ustępowaliśmy rywalom. Równie dobrze mogliśmy te mecze wygrać i gdyby zliczyć te wszystkie pogubione punkty to… Każdy z nas wie jak wyglądałaby obecna sytuacja w naszej drużynie.

A tak, na pewno jest ona daleka od idealnej czy sielankowej. Nerwowo spoglądamy w tabelę a ona nie kłamie. To my, na dzień dzisiejszy jesteśmy pod kreską która oznacza spadek do niższej ligi. A najbliższe czekające nas wyzwanie wcale nie zapowiada się na łatwą przeprawę. Do Grodziska przyjeżdża wicelider tabeli…

Znicz Biała Piska w 15 rozegranych meczach wywalczył 31 punktów na które złożyło się 9 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Bilans bramkowy sobotnich naszych gości to 31 goli strzelonych i 14 straconych. W ostatnim spotkaniu Znicz pokonał 3-0 Olimpię Zambrów.

Szykuje nam się nie tyle trudny co też ciekawy mecz. Mecz w którym po jego zakończeniu mamy nadzieję iż nasz dorobek punktowy wzbogaci się o 3 punkty. My w to wierzymy, a Wy? Liczymy że będziecie z naszym zespołem i że w tych trudnych chwilach będziecie go wspierać swoim dopingiem!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!