Pogoń zgasiła Znicz!!!

W dzisiejszym meczu rozgrywanym w Grodzisku nasza Pogoń w bardzo dobrym stylu pokonała 3-1 Znicz Biała Piska!

Pierwsze minuty spotkania wcale nie zapowiadały końcowego sukcesu. To Znicz nadawał ton w grze. To Znicz zdecydowanie przycisnął stwarzając sobie dwie bardzo dobre okazje do zdobycia gola. Jednak w naszej bramce kapitalnie spisywał się Piotrek Zieliński którymi swoimi interwencjami uratował nas przed utratą bramek. Kto wie jak potoczyłoby się spotkanie gdyby owe sytuację przyniosły prowadzenie gościom. A tak z każdą kolejną mijającą minutą gra się wyrównała by na koniec pierwszej połowy powiedzieć że to Pogoń zaczęła przeważać. W 37 minucie chociażby Michał Strzałkowski trafił w słupek. Pomimo że w tej odsłonie nie oglądaliśmy bramek to byliśmy usatysfakcjonowani poziomem widowiska bo oglądało się go z dużą przyjemnością.

Po zmianie stron gra wyglądała jeszcze lepiej. I to nie tylko w naszym wykonaniu, ale i gości z Białej Piskiej. W 53 minucie mogliśmy cieszyć się z prowadzenia Grodziskiej Pogoni. Na listę strzelców wpisał się Damian Jaroń który popisał się świetnym uderzeniem za pola karnego. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy się długo. Już 120 sekund później bo w 55 minucie Znicz doprowadził do wyrównania za sprawą kapitana gości, Jacka Dzienisa. Pogoń jednak nie zamierzała się poddawać. Wręcz przeciwnie. Jeszcze bardziej atakowała bramkę gości. W 62 minucie dopięliśmy swego. Bramkę zdobył dla nas Patryk Szymański. W 84 minucie mogliśmy odetchnąć z ulgą. Na listę strzelców wpisał się niezawodny Michał „Strzała” Strzałkowski. Tym samym odnosimy po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu cenne zwycięstwo.

Można z pełną świadomością powiedzieć że spotkanie którego dzisiaj byliśmy świadkami byłą świetną wizytówką 3 ligi. W dzisiejszym spotkaniu nie brakowało niczego: emocji, dramaturgi, bramek i wrażeń sportowych które zaspokoiły by nawet najwybredniejszego obserwatora. Najważniejsze jednak że po 90 minutach to my możemy cieszyć się z wygranej. Wygranej która pozwoliła nam wydostać się ze strefy spadkowej! Brawo Panowie!!!

Następny mecz rozegramy w niedzielę 17 listopada kiedy to o godzinie 16:00 na wyjeździe zmierzymy się z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Pogoń Grodzisk – Znicz Biała Piska 3-1 ( 0-0 )

Bramki: Jaroń, Szymański, Strzałkowski – Dzienis

Widzów: 250

Skład Pogoni: Zieliński, Jędrzejczyk, Krajewski, Gładysz, Pietraszek, Kołaczek, Baranowski, Jaroń, Grabowski ( ’80 Kinast ), Szymański, Strzałkowski

Skład Znicza: Radzikowski, Guzik ( ’83 Maliszewski ), Kosiński, Famulak, Giełażyn, Kossyk P. ( ’80 Denert ), Molski, Fiedorowicz ( ’77 Trąbka ), Kossyk M. Jambrzycki ( ’56 Romachów ), Dzienis