Znicz pokonany w pierwszym sparingu!

W pierwszym meczu kontrolnym Pogoń pokonała w Pruszkowie Znicz 1:0 po bramce Damiana Jaronia.

Nasza Pogoń w starciu z rywalem z wyższej ligi pokazała się z bardzo dobrej strony. Na uwagę zasługuje przede wszystkim pierwsza połowa w której to mieliśmy zdecydowaną przewagę. Udokumentowaliśmy ją bramką Damiana Jaronia. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o jeszcze kilka goli ale jak wiemy w okresie przygotowawczym wynik nie jest najistotniejszy.

Po zmianie stron w naszym zespole doszło do wielu zmian. Na boisku pojawiło się kilku młodych zawodników którzy także pokazali swoje niemałe umiejętności.

Ten mecz to świetny prognostyk przed kolejnymi starciami. Jeżeli w rozgrywkach ligowym pokazalibyśmy taki charakter, ambicję, walkę i umiejętności to o zachowanie ligowego bytu możemy być spokojni.

Kolejny mecz podopieczni trenera Chrobaka rozegrają za tydzień. W sobotę 25 stycznia o godzinie 11:00 w Grodzisku zmierzymy się z Polonią Warszawa.

Pogoń 1 połowa: Przyrowski, Krajewski, Gulczyński, Jędrzejczyk, Łoś, Grabowski, Baranowski, Kołaczek, Jaroń Szymański, Strzałkowski
2 połowa: Zieliński, Pietraszek, Borychowski, Małkowski , Krajewski, testowany, Gajda, testowany (Czarnecki) , Łabęda, Kinast, Ratajczyk