Znowu bez punktów…

Nie tak miał wyglądać początek sezonu w wykonaniu naszej drużyny. Owszem, po 4 spotkaniach może nie liczyliśmy na komplet punktów ale nawet w najczarniejszych snach nie wyobrażaliśmy sobie że po tylu kolejkach będziemy mieli ich na swoim koncie zero.

Wczorajszy wyjazd do Elbląga był kolejnym, bolesnym pasmem rozczarowań. Gospodarze którzy podobnie jak i nasz zespół są beniaminkiem 3 ligi zademonstrowali wczoraj większą skuteczność i jakość w grze. Jak zwykle zaangażowania i woli walki naszym piłkarzom odmówić nie było można to jednak bardziej wyrachowani byli gracze miejscowej Concordii którzy zdobyli bramki w 24 i 29 minucie spotkania. My swoich kilku doskonałych okazji nie potrafiliśmy zamienić na bramki.

W drugiej połowie próbowaliśmy mocniej przycisnąć ale na próbach niestety tylko się skończyło.

Wracamy bez punktów za to z większym bagażem doświadczenia. Doświadczenia, które mamy nadzieję zaprocentuje w kolejnym meczu. A ten który nas czeka będzie niewątpliwie jednym z najcięższych. Do Grodziska zawita bowiem Sokół Ostróda, zespół który jest jednym z faworytów do wygrania naszej ligi. Ten mecz rozegramy 24 sierpnia o godzinie 15:30.

Concordia Elbląg – Pogoń Grodzisk 2-0 ( 2-0 )

Skład Pogoni: Sebastian Przyrowski – Michał Borychowski (80′ Mateusz Kinast), Bartosz Broniarek, Jakub Kołaczek, Damian Jaroń, Michał Strzałkowki, Sebastian Małkowski, Mariusz Baranowski, Kacper Łoś, Jakub Łabęda (80′ Adrian Grabowski), Patryk Szymański.