Pogoń przegrała z Hutnikiem Warszawa 3:2 w swoim piątym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej 3. Ligi. Dwa gole dla grodziskiego zespołu zdobył Patryk Kamiński.

Drużyna Pogoni od samego początku miała dużą przewagę w posiadaniu piłki i była zespołem dominującym. Już w pierwszych minutach spotkania, świetnymi interwencjami popisał się bramkarz Hutnika, który obronił dwa groźne strzały. Mimo zdecydowanej przewagi Pogoni, to Hutnik zdobył pierwszą bramkę w tym meczu.

Obraz spotkania nie zmienił się w drugiej połowie – Pogoń prowadziła grę, a warszawski zespół… strzelał gole, po błędach indywidualnych naszej drużyny. Patryk Kamiński, który w tym meczu strzelił dwie bramki, mógł popisać się hat-trickiem, lecz futbolówka przeleciała minimalnie obok spojenia bramki.

W meczu zagrało trzech zawodników z Akademii Piłkarskiej Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Bartosz Zientek, Szczepan Łoś i Michał Wójcicki. 

SKŁAD POGONI

I Połowa: Sydorenko – Widejko, Górski, Budnicki, K. Łoś, Gzieło, Keller, Dias, Jaroń, Apolinarski, Lewicki
II Połowa: Małecki – Zembrowski, Skok, Widejko, Górski, Gzieło, Dias, Kołaczek, Kamiński, Wrzesiński, Lewicki

Zagrali również: Zientek, S. Łoś, Wójcicki
_________

Już za tydzień w sobotę, ostatni sprawdzian przed inauguracją rundy wiosennej. W meczu sparingowym, na własnym stadionie, zmierzymy się z Jagiellonią II Białystok. Dokładną godzinę rozegrania meczu podawnym w najbliższym czasie.