Runda jesienna w wykonaniu Pogoni Grodzisk Mazowiecki nie należała do zbyt udanych. Drużyna znalazła się w strefie spadkowej. Czy uda im się utrzymać w eWinner 2. lidze?

Szanse Pogoni w 2. lidze eWinner

Drużyna z Grodziska Mazowieckiego walczy o jak najlepszą pozycję w eWinner 2. lidze. Ostatnie spotkania jednak nie należały do zbyt udanych – Pogoń znalazła się na 15 miejscu w strefie spadkowej. Różnica między kolejną drużyną, która jest w bezpiecznej strefie, wynosi na ten moment 5 punktów. Nadchodzący mecz z Wisłą Puławy będzie niezwykle trudny, tym bardziej że będzie rozgrywany na wyjeździe. To jednak może być przełamanie – wystarczy jedno zwycięstwo nad teoretycznie silniejszym rywalem i runda wiosenna może wyglądać zupełnie inaczej.

Analitycy z zakładów bukmacherskich eWinner nie mają jednak dobrych wieści dla fanów ekipy z Grodziska. Kurs na to, że Pogoń spadnie z 2. ligi wynosi 1.30. Z kolei szanse na utrzymanie analitycy oceniają na ok. 30% (kurs 3.20). Warto jednak pamiętać, że typy bukmacherskie to jedno, a rzeczywistość to drugie. Wszystko może się zmienić o 180 stopni!

Zakłady bukmacherskie dla fanów sportu

Dla fanów piłki nożnej i sportu, sponsor eWinner 2. ligi przygotował dla nowych klientów bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka do 110 PLN. Wykorzystać go można między innymi na najbliższy mecz Pogoni Grodzisk Mazowieckiej, jak i na inne spotkania – chociażby mecz barażowy polskiej reprezentacji. Przypomnijmy, że Polska zmierzy się z Rosją w pierwszym meczu baraży o awans do Mistrzostw Świata w Katarze. Kurs na zwycięstwo Rosji wynosi 2.45. Z kolei szanse na to, że to jednak Polacy awansują do kolejnej rundy baraże wynoszą ok. 33% (kurs 2.96).

Więcej aktualnych kursów na zakłady bukmacherskie znajdziecie na oficjalnej stronie sponsora tytularnego 2. ligi.

eWinner – polski legalny bukmacher i sponsor tytularny 2 ligi

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. eWinner jest także sponsorem tytularnym polskiej 2 ligi piłkarskiej.