Przed nami pierwszy domowy mecz w 2022 roku! Podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka zmierzą się ze Zniczem Pruszków. 

Pruszkowski zespół prowadzony przez trenera Mariusza Misiurę w dwudziestu spotkaniach zgromadził na swoim koncie dwadzieścia sześć punktów i aktualnie zajmuję dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Znicz Pruszków ma do rozegrania jeszcze zaległy mecz 20. kolejki eWinner 2. ligi przeciwko rezerwom Lecha Poznań – mecz nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne i nieprzygotowaną płytę boiska.

Rywale Pogoni Grodzisk okres przygotowawczy rozpoczęli 5 stycznia. Na samym początku zmagań pokonali rezerwy ŁKS-u Łódź (3:1), przegrali z GKS-em Bełchatów (0:1). Kolejnymi rywalizacjami w okresie przygotowawczym były starcia z Unią Skierniewice, Pogonią Grodzisk , Stalą Stalowa Wola, Widzewem Łódź oraz mecze ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i Pelikanem Łowicz.

W przerwie zimowej z kadry Znicza Pruszków odeszło kilku zawodników. Z zespołem pożegnali się Peter Drobňák, Kacper Falkowski, Szymon Kaliniec, Łukasz Kosakiewicz, Adrian Olpiński, Dawid Słabosz i Artur Stawikowski. Na zasadzie wypożyczeń, pruszkowski zespół zasilili z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zasilili Patryk Czarnowski i Michał Orzechowski. 

W rundzie jesiennej w starciu pomiędzy Zniczem a Pogonią Grodzisk padł remis 1-1. Bramkę dla Pogoni w tamtym meczu zdobył Wojciech Kalinowski.

POGOŃ GRODZISK – ZNICZ PRUSZKÓW | 05.03.2022 – G. 14:00

22_Pogoń Grodzisk Maz._Znicz Pruszków