W 27. kolejce eWinner 2. Ligi grodziska Pogoń zmierzy się z Motorem Lublin. Spotkanie odbędzie się w sobotę 9 kwietnia o godzinie 16:0 w Lublinie. 

Na samym starcie sezonu, Motor Lublin stawiany był za faworyta do bezpośredniego awansu do Fortuna 1. Ligi. Rzeczywistość jednak zweryfikowała te przewidywania. Jedną z drużyn, która pokrzyżowała plany zespołowi z Lublina, była Pogoń Grodzisk, która z własnego boiska nie pozwoliła wywieźć trzech punktów Motorowi – spotkanie zakończyło się remisem, 1:1. 

W przerwie zimowej szeregi Motoru Lublin opuściło trzech zawodników: Krzysztof Ropski, Victor Massaia, Vitinho. Do zespołu dołączyli Jakub Kosecki, Dmitri Mandrîcenco, Jakub Świeciński, Bartosz Zbiciak.

Aktualnie, Motor Lublin zajmuje czwarte miejsce w tabeli eWINNER 2. Ligi z dorobkiem 48 punktów. Warto też zauważyć, że podopieczni Marka Saganowskiego nie przegrali od 5 grudnia 2021 roku, notując po drodze same zwycięstwa. Najskuteczniejszym strzelcem jest Michał Fidziukiewicz, który zgromadził na swoim koncie 18 goli, co czyni go najskuteczniejszym strzelcem w lidze. 

Na jesieni, rozpędzony Motor, który notował serie zwycięstw, zatrzymała Pogoń Grodzisk. Czyżby historia miała się powtórzyć? 

Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota, 9 kwietnia 2022 – G. 16:00 – Arena Lublin 

27_Motor Lublin_Pogoń Grodzisk Maz.