W ramach 26. kolejki eWinner 2. ligi Pogoń Grodzisk zmierzy się z Pogonią Siedlce.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki, jak i Pogoń Siedlce to drużyny które będą chciały za wszelką cenę sięgnąć po trzy punkty – siedlczanom zwycięstwo pozwoli zbliżyć się do strefy barażowej, a Pogoni Grodzisk trzy punkty dadzą realną szanse na zmniejszenie straty do… właśnie Pogoni Siedlce i KKSu Kalisz. Pogoń Siedlce aktualnie zajmuje trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów, a ich bilans bramkowy to 33:41. Największą gwiazdą gości jest Maciej Górski, który podczas trwającego sezonu dwanaście razy wpisywał się na listę strzelców.

Siedlczanie rundę rewanżową rozpoczęli od remisu 1:1 z Olimpią Elbląg, następnie ulegli na wyjeździe Motorowi Lublin 0:1. Później „Biało-Niebiescy” zanotowali przymusową pauzę, ze względu na odwołany pojedynek z GKS-em Bełchatów. Z kolei dwa tygodnie temu we Wronkach pokonali 3:0 rezerwy Lecha Poznań. W ubiegły weekend zespół z Siedlec przegrał na własnym boisku z Garbarnią Kraków 0:2.

W poprzednim spotkaniu rozgrywanym w Siedlcach, Pogoń Grodzisk wygrała z Pogonią Siedlce 2:1. Na listę strzelców wpisali się wówczas Michał Wrzesiński oraz Wojciech Kalinowski. 

 

26_Pogoń Grodzisk Maz._Pogoń Siedlce