W ramach 24. kolejki eWinner 2. ligi „Czerwono-Biali” zmierzą się z rezerwami Śląska Wrocław.

Wojskowi rundę jesienną mogą zaliczyć do udanych. W pierwszych meczach wrocławianie bardzo dobrze zaprezentowali się na 2-ligowych boiskach. Drużyna mogła realizować swoje plany taktyczne, jak i skupić się na wprowadzaniu do zespołu młodych zawodników. Śląsk po 23. rozegranych spotkaniach, zdobywając 32. punkty plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny naszych rywali rywali Sebastian Bergier, który osiem razy pokonywał bramkarzy rywali.

W ostatnim czasie doszło do zmiany w sztabie szkoleniowym Śląska Wrocław. Pierwszym trenerem zespołu występującego w PKO Ekstraklasie nie jest już Jacek Magiera, a w obliczu tej zmiany do sztabu ekstraklasowej drużyny włączony został trener drugiej drużyny Krzysztof Wołczek. Ta zmiana wymusiła pewne ruchy i dlatego pierwszym trenerem rezerw Śląska został dotychczasowy asystent i trener przygotowania motorycznego, Dawid Gomola.

Ostatni pojedynek pomiędzy Pogonią, a Śląskiem II Wrocław odbył się 4 września 2021 we Wrocławiu. Spotkanie zakończyło się remisem, 2:2. Bramki dla Pogoni w tamtym meczu strzelili Mateusz Lisowski i Michał Wrzesiński.

24_Pogoń Grodzisk Maz._Śląsk II Wrocław