Przygotowania do rundy wiosennej pomału dobiegają do końca. Jak myślisz, udanie przepracowaliście ten okres?

Zaliczyliśmy delikatny falstart spowodowany pozytywnymi wynikami testu na COVID na początku stycznia, jednak mamy świadomy zespół i nawet pracując indywidualnie nie wypadliśmy z formy fizycznej. Na treningach nie brakuje piłkarskiej jakości, a okres przygotowawczy przebiegł zgodnie z planem.

Jak oceniasz mecze kontrolne i nowych zawodników, którzy pojawili się w drużynie? Nowi zawodnicy będą wartością dodaną do zespołu?

Mecze kontrolne to dobry czas weryfikację formy ale uważam że w każdym meczu główną role odgrywały założenia taktyczne i to czy je odpowiednio realizowaliśmy. To tez odpowiedni moment na wprowadzanie jakiś zmian. Każdy z nowych zawodników prezentuje wysoki poziom umiejętności. Wzmocnienia w tym okienku zwiększyły poziom rywalizacji na pozycjach. Na mnie działa to motywująco i jestem zdeterminowany żeby walczyć o skład, ponieważ podniesie to moje umiejętności. I mam nadzieje ze przeniesie się na to zespół oraz przede wszystkim zwycięstwa w lidze.


Pozytywne nastawienie to często składowa sukcesu. Jakie nastroje panują w szatni przed startem rozgrywek?

Jeśli atmosfera weryfikowana była przez tabele to walczylibyśmy o awans. Pół żartem pół serio oczywiście, ale jesteśmy grupą ambitnych ludzi, którzy są zdeterminowani aby zrealizować cel. Zdajemy sobie sprawę jaka robota nas czeka. Bardzo chcemy zostawić 2 ligę w Grodzisku i zrobimy wszystko żeby tak było.

Powiedz, które zespoły będą najgroźniejszymi przeciwnikami w walce o utrzymanie? A może to jednak Pogoń Grodzisk będzie jedną z najgroźniejszych drużyn w lidze?

Nie patrząc na tabele chcemy zdobywać w każdym meczu 3 punkty.

Personalnie, masz jakieś cele na wiosnę?

Tak, chce być w pełni zdrowy i być cały czas do dyspozycji Trenera Chrobaka. To dla mnie bardzo ważne. Jeśli będę zdrowy, będę w formie, jeśli będę w formie to podniosę swoje statystki dwukrotnie i pomogę utrzymać Pogoń w 2 lidze.

Dziękuje za rozmowę! Powodzenia na boisku i dużo zdrowia!

Dziękuje bardzo.