W ramach 25. kolejki eWINNER 2. Ligi, podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka zmierzą się na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. 

Krakowski klub z ‚Suchych Stawów’ zajmuje w ligowej tabeli 16. miejsce z dorobkiem 19 punktów, plasując się tuż za Pogonią Grodzisk Mazowiecki. 

Zespół Hutnika Kraków w przerwie zimowej został dość mocno przebudowany. Z krakowskiego klubu odeszło aż 12 zawodników. W ich miejsce dołączyli: Sebastian Zalepa, Kacper Andrzejewski, Ilias El Bouh, Adrian Basta, Filip Becht, Kacper Depta, Elorhan, Szymon Stasik, Mateusz Wyjadłowski oraz Łukasz Skrzypek

Pierwsze wiosenne mecze dla zespołu Hutnika nie były udane. Podopieczni trenera Krzysztofa Lipieckiego na samym starcie rundy rewanżowej przegrali 1:2 z Motorem Lublin. Takim samym wynikiem zakończyło się też starcie z Lechem Poznań, gdzie krakowianie musieli uznać wyższość gości, ulegając 1:2 z Lechem II Poznań. Oprócz tych dwóch porażek, krakowski klub mógł zapisać sobie na konto trzy punkty z GKS Bełchatów, gdyż bełchatowianie ze względu na problemy musieli wycofać się z  rozgrywek eWinner 2. Ligi. 

W miniony weekend Hutnik Kraków zremisował bezbramkowo w derbach Krakowa, podejmując na własnym boisku Garbarnie Kraków. 

We wrześniu 2021 roku w Grodzisku Mazowieckim, Pogoń pokonała Hutnik Kraków 2:1 po golach Jakuba Kołaczka i Jean’a Franco Sarmiento. 

 

25_Hutnik Kraków_Pogoń Grodzisk Maz.